Part Number DS1-982325 | Brand: DS-One | 1 items in stock
CA $44.45


Product Highlights
| Part Number | DS1-982325 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098820620 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 4.35 kg |