Part Number DS1-982041 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $56.22


Product Highlights
| Part Number | DS1-982041 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098086668 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 6.76 kg |