Part Number DS1-981943 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $37.44


Product Highlights
| Part Number | DS1-981943 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098086651 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 3.79 kg |