Part Number DS1-981500 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $32.92


Product Highlights
| Part Number | DS1-981500 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098020006 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.71 kg |