Part Number DS1-980881 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $63.23


Product Highlights
| Part Number | DS1-980881 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098025865 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 8.08 kg |