Part Number DS1-980785 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $51.76


Product Highlights
| Part Number | DS1-980785 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098086347 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 6.44 kg |