Part Number DS1-980604 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $33.53


Product Highlights
| Part Number | DS1-980604 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098019017 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 3.52 kg |