Part Number DS1-980467 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $43.13


Product Highlights
| Part Number | DS1-980467 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098018805 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.13 kg |