Part Number DS1-980423 | Brand: DS-One | Out of Stock
CA $34.95


Product Highlights
| Part Number | DS1-980423 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098018751 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.21 kg |