Part Number DS1-980287 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $37.42


Product Highlights
| Part Number | DS1-980287 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 055461612064 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.64 kg |