Part Number DS1-980070 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $38.12


Product Highlights
| Part Number | DS1-980070 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098018454 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 4.97 kg |