Part Number DS1-782497 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $80.11


Product Highlights
| Part Number | DS1-782497 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085647 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.10 kg |