Part Number DS1-782484 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $70.37


Product Highlights
| Part Number | DS1-782484 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098820545 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 9.06 kg |