Part Number DS1-781769 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $36.60


Product Highlights
| Part Number | DS1-781769 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085586 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.81 kg |