Part Number DS1-780623 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $43.89


Product Highlights
| Part Number | DS1-780623 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098018133 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 5.62 kg |