Part Number DS1-780254 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $54.52


Product Highlights
| Part Number | DS1-780254 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098029146 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 6.85 kg |