Part Number DS1-682574 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $65.97


Product Highlights
| Part Number | DS1-682574 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629925217 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 8.71 kg |