Part Number DS1-680394 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $103.06


Product Highlights
| Part Number | DS1-680394 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098017839 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 14.75 kg |