Part Number DS1-680318 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $46.86


Product Highlights
| Part Number | DS1-680318 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098028507 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 6.04 kg |