Part Number DS1-582680 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $44.25


Product Highlights
| Part Number | DS1-582680 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629925149 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 27.40 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 4.35 kg |