Part Number DS1-580876 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $123.70


Product Highlights
| Part Number | DS1-580876 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098017730 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 16.92 kg |