Part Number DS1-580722 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $62.06


Product Highlights
| Part Number | DS1-580722 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098017679 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.92 kg |