Part Number DS1-56828 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $84.66


Product Highlights
| Part Number | DS1-56828 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098017426 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 10.50 cm |
| Weight | 12.17 kg |