Part Number DS1-980229 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $77.80


Product Highlights
| Part Number | DS1-980229 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098085890 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 11.61 kg |