Part Number DS1-DS8247 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $113.19


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8247 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461917473 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 15.13 kg |