Part Number DS1-DS8202 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $103.13


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8202 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 055461220283 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 13.86 kg |