Part Number DS1-982612 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $52.47


Product Highlights
| Part Number | DS1-982612 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629925521 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.48 kg |