Part Number DS1-982407 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $45.54


Product Highlights
| Part Number | DS1-982407 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 055461612170 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.31 kg |