Part Number DS1-982292 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $62.21


Product Highlights
| Part Number | DS1-982292 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098069302 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.02 kg |