Part Number DS1-982264 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $74.02


Product Highlights
| Part Number | DS1-982264 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098026763 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 26, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 8.77 kg |