Part Number DS1-982126 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $64.80


Product Highlights
| Part Number | DS1-982126 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820613 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.05 kg |