Part Number DS1-981957 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $64.42


Product Highlights
| Part Number | DS1-981957 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098030135 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 8.82 kg |