Part Number DS1-981775 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $94.75


Product Highlights
| Part Number | DS1-981775 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098086613 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 9.60 kg |