Part Number DS1-981196 | Brand: DS-One | Out of Stock
CA $54.02


Product Highlights
| Part Number | DS1-981196 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629009542 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.15 kg |