Part Number DS1-980952 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $40.97


Product Highlights
| Part Number | DS1-980952 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098025889 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.92 kg |