Part Number DS1-980926 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $114.81


Product Highlights
| Part Number | DS1-980926 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 055461917305 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 15.38 kg |