Part Number DS1-980864 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $57.54


Product Highlights
| Part Number | DS1-980864 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098025858 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.84 kg |