Part Number DS1-980767 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $70.64


Product Highlights
| Part Number | DS1-980767 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098029887 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 10.00 kg |