Part Number DS1-980470 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $56.56


Product Highlights
| Part Number | DS1-980470 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098029702 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.69 kg |