Part Number DS1-782851 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $79.83


Product Highlights
| Part Number | DS1-782851 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629925293 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.40 cm |
| Width | 36.40 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 12.69 kg |