Part Number DS1-782430 | Brand: DS-One | 5 items in stock
CA $106.57


Product Highlights
| Part Number | DS1-782430 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098085630 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 14.98 kg |