Part Number DS1-780073 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $76.87


Product Highlights
| Part Number | DS1-780073 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098028910 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 11.22 kg |