Part Number DS1-681954 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $102.76


Product Highlights
| Part Number | DS1-681954 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820507 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 16.25 kg |