Part Number DS1-681953 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $71.46


Product Highlights
| Part Number | DS1-681953 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098018010 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 9.47 kg |