Part Number DS1-681781 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $80.21


Product Highlights
| Part Number | DS1-681781 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 055461612002 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.64 kg |