Part Number DS1-681016 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $126.29


Product Highlights
| Part Number | DS1-681016 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098017952 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 18.34 kg |