Part Number DS1-680982 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $94.45


Product Highlights
| Part Number | DS1-680982 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098015675 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 12.77 kg |