Part Number DS1-580875 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $120.85


Product Highlights
| Part Number | DS1-580875 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098028293 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 17.38 kg |