Part Number DS1-580762 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $88.94


Product Highlights
| Part Number | DS1-580762 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098085098 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.56 kg |