Part Number SLC-SCB6022 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $121.58


Product Highlights
| Part Number | SLC-SCB6022 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Right |
| UPC | 055461100035 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Mar 18, 2026 |
| Length | 24.40 cm |
| Width | 18.30 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 4.84 kg |